Produkty TRES są uznawane w świecie

Odkryj dlaczego wzornictwo, technologia i wartości firmy TRES są uznawane w świecie.

W projektach firmy TRES baterie kranowe są uważane za nieodzowny element dekoracyjny, a wśród nich powodzeniem cieszą się formy ergonomiczne, piękne i powściągliwe. Montowane na ścianie lub w nią wbudowane, baterie te łączą w sobie komfort, bezpieczeństwo i oszczędność.

Produkty TRES są uznawane w świecie

Dlatego też nasze produkty są uznawane w świecie. Prestiżowe, polskie czasopismo Rynek Łazienek specjalizujące się w przemyśle łazienkowym, wyróżniło serię Loft firmy TRES, plasując ją na drugim miejscu w kategorii „Najlepszy Produkt 2016” (awansując ją o jedno miejsce w stosunku do roku 2015), a serię Cuadro-Tres na szóstej pozycji. W rankingu firm, TRES została wybrana jako druga najlepsza firma europejska po Hansgrohe. Grohe uplasowało się na trzeciej pozycji.

Wydawnictwo przeprowadza okresowo konsultacje wśród międzynarodowych producentów i dystrybutorów w celu stworzenia klasyfikacji najbardziej efektywnego i najlepiej sprzedającego się w Polsce, europejskiego wyposażenia łazienek. Portal zawierający wszelkie informacje na temat wzornictwa, świadczeń i dystrybucji produktów kranowych, stał się miejscem odniesienia dla firm i producentów z branży.

W badaniu zrealizowanym w celu nagrodzenia Najlepszego Produktu brane były pod uwagę najlepiej sprzedające się modele, a także najpopularniejsze w salach wystawienniczych i magazynach kolekcje. W rankingu przeprowadzono konsultacje w ponad 100 sklepach i hurtowniach, a firmy zostały wybrane na podstawie wielkości fakturowania zrealizowanego w branży przemysłu łazienkowego w Polsce. Każdy z respondentów wskazał trzy najlepiej sprzedające się w danej gamie produktów krany.

Firmie TRES udaje się uprościć wysoką technologię w łazienkach i kuchniach, aby oprócz bezpieczeństwa, wydajności i wygody, była ona praktyczna i bardzo prosta w użyciu.Nasze produkty są intuicyjne, mimo iż nie do prześcignięcia pod względem technologicznym, o perfekcyjnym wzornictwie, które dostosowuje się do każdego wnętrza. Artykuły łazienkowe firmy TRES oferują wielorakość kombinacji do wyboru i uzyskują najlepsze rozwiązania i maksymalną wydajność poprzez swoją praktyczność, jakość i wzornictwo.

Stoją za nami lata doświadczeń badawczych i technologicznych, co pozwala nam na ciągłą innowację, dzięki czemu tworzymy inteligentne i funkcjonalne produkty. Ponadto, intuicja i rozsądek wskazują nam, w którym kierunku powinniśmy podążać i jak osiągnąć zamierzony cel.