Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej powinien być dobrze przemyślany. Idealna kabina powinna nie tylko pasować do wnętrza i wystroju łazienki, ale również być komfortowa i zapewniająca bezproblemowe użytkowanie. Jak wybrać kabinę prysznicową, radzi ekspert Firmy KOŁO – Piotr Agata, Product Manager ds. Kabin Prysznicowych.

Przy wyborze najlepszego rozwiązania do naszej łazienki pod uwagę należy brać także komfort użytkowania. Zadbajmy by rozmiar kabiny i szerokość wejścia dawały pełną swobodę ruchu podczas kąpieli, a jeśli zależy nam na prywatności warto rozważyć wybór produktów, w których zastosowano szkło satynowe lub dostępne w kabinach z serii GEO6 marki KOŁO szkło PRISMATIC.

O wyborze idealnej kabiny decyduje kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest wielkość naszej łazienki.
W mniejszych wnętrzach najlepiej sprawdzą się kabiny narożne półokrągłe, które zajmują niewiele miejsca zachowując przestronność i dając możliwość ciekawej aranżacji. Możemy wybierać spośród kabin z drzwiami skrzydłowymi, jak produkty z serii NEXT marki KOŁO lub pozwalającymi dodatkowo zaoszczędzić miejsce drzwiami rozsuwanymi wyposażonymi w wygodne uchwyty. W bardziej przestronnych łazienkach można zdecydować się na instalację kabiny kwadratowej lub dowolnie zaaranżować przestrzeń kąpielową według własnych preferencji, wykorzystując drzwi i ściany prysznicowe serii GEO6. Umożliwiają one budowę eleganckiej kabiny przy wykorzystaniu wnęki w łazience lub stworzenie skrojonej na miarę narożnej przestrzeni kąpielowej.

 

 

Dopasuj wygląd kabiny do wnętrza łazienki !

Niezależnie od kształtu i rozmiaru kabiny istotny jest oczywiście jej wygląd. Powinien pasować do wystroju i stylistyki łazienki oraz odpowiadać naszym indywidualnym preferencjom. Możemy zdecydować się na wybór kabiny z eleganckim profilem, jakie znajdziemy między innymi w serii FIRST lub bez profilu, które dobrze sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o otwartej przestrzeni. Warto zwrócić uwagę na detale i szczegóły wykończenia, jak zawiasy, rączki i zawieszki, które tworzą charakter kabiny i decydują o jej funkcjonalności. Powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwolą na wygodne użytkowanie i zapewnią trwałość produktu.

234934U2jpg 22411NOVA PRO19jpg 22354EGO1jpg 21260solo2jpg