Technologie GROHE TurboStat® i GROHE CoolTouch® oraz bogaty wybór pryszniców EcoJoy® zachęcają do oszczędzania wody już najmłodszych — wybierz produkty GROHE do łazienki dla swojej rodziny.

rainshower-icon-prysznic-reczny

grohe-turbostat

grohe-cooltouch

quadra-prysznic-reczny

Skóra dziecka jest bardziej delikatna niż dorosłego, dlatego ryzyko poparzenia jest większe. Nasze baterie wannowe i prysznicowe mają wbudowaną funkcję GROHE CoolTouch®. Zapewnia ona płaszcz zimnej wody wokół strumienia wody gorącej, dzięki czemu zewnętrzne chromowane powierzchnie nigdy nie będą miały większej temperatury niż temperatura wody wymieszanej.

Ergonomiczny prysznic — dla rodziców i dzieci

Elastyczne przewody pryszniców GROHE są dostępne w różnych długościach. Dłuższy przewód ułatwia rodzicom mycie włosów dziecka, a montaż typu TwistFree zapobiega skręcaniu się przewodu. Wszystkie elastyczne przewody do pryszniców mają standardowy rozmiar przyłącza, dzięki czemu wymiana na dłuższy jest łatwa i nie wymaga użycia specjalnych narzędzi.

Drążki prysznicowe także są dostępne w różnych długościach, dzięki czemu uchwyt prysznica może być mocowany na dowolnej wysokości. I dorośli, i dzieci mogą więc brać prysznic w komfortowych warunkach.

Atrakcyjny design zachęca do oszczędzania wody już od najmłodszych lat
Dzieci nie mogą oprzeć się magii przyciągających wzrok kolorowych płytek pryszniców GROHE Rainshower® Icon, Eco i Solo oraz rączek prysznicowych Rainshower® Rainbow. Przycisk EcoButton umieszczony w rączce skłania do oszczędzania wody, by już od najmłodszych lat dbać o zasoby naturalne.

Bezpieczeństwo w łazience
Technologia GROHE Turbostat® znalazła zastosowanie we wszystkich oferowanych przez nas termostatach. Jej zalety są widoczne głównie w przypadku najmłodszych członków rodziny. Reaguje ona przez cały czas na zmiany dopływu gorącej i zimnej wody, zapewniając stałą temperaturę podczas brania prysznicu. Przycisk SafeStop we wszystkich termostatach zapobiega przypadkowej zmianie przez dziecko temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.